Hangi kargo şirketlerini kullanabilirim?
Sitemizden yaptığınız alışverişlerde ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile indirimli olarak gönderiyoruz.

Kargo ücreti kime ait?
Dönemsel olarak yapılan kargo kampanyaları için sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Kargoda ürünüme fiziksel zarar gelebilir mi?
Sitemizde satılan tüm ürünler tedarik aşamasından kargo aşamasına kadar defalarca kontrol edilmekte, yepyeni paketleme ve ambalajlama ile eksiksiz ve tam olarak kargo firmasına teslim edilmektedir. Görünüm olarak eski yıpranmış ambalajları kargo yetkilisinin yanında açıp, bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Eğer bu durumlardan biri veya bir kaçı mevcut ise ürünü kesinlikle teslim almayıp, almama sebebinizi kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakla belirtip, ürünü kargo yetkilisine teslim ediniz. Aksi halde ürünü hatasız, eksiksiz ve tam olarak aldığınız kabul edilir ve geri verme ürün değiştirme ve para iadesi yapılmaz.

Siparişim darbeli, kırık, ezik, hasarlı vb. geldi ne yapmalıyım?
Kapınıza bu şekilde darbeli, kırık, ezik, hasarlı ambalaj içerisinde gelen ürünü kesinlikle teslim almayıp, almama sebebinizi kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakla belirterek, ürünü kargo yetkilisine teslim ediniz. Böyle bir durumda ürün derhal yenisi ile değiştirilecek ve doğacak tüm ücretler tarafımızdan karşılanacaktır.

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi ne yapmalıyım?
Teslimatı kargo kanalıyla yapılacak siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

Yurt dışına sipariş gönderiyor musunuz?
Evet yurt dışına sipariş gönderebiliyoruz.